preloader gif
Мовний центр №1 у Харкові
Пройти тест
Переглянути всі новини
Краще
Нове
Автор статті:
Вікторія Бєляєва
Дізнайся СВІЙ РІВЕНЬ ПРЯМО зараз ua
Час читання:
18 минут
Новини
17/01/2020
4 перегляда

Sun Rise заголовок

Новий рік – чудове свято! Дарує нам не тільки подарунки, а й радість очікування 🙂 В нашій школі ми взяли за правило організовувати гру Secret Santa, метою
якої є анонімний обмін подарунками. Мати можливість подарувати подарунок і отримати його, хіба це не привід для радості та гарного настрою?

Кілька днів поспіль в школі звучить музика і сміх, тому що грають всі наші студенти, не дивлячись на те, що вчаться в різні дні. Кожен, хто хоче брати участь, приносить свій подарунок, а в перервах між заняттями відбувається перетворення студентів в Таємних Сант. Учасники тягнуть з папірця з номером подарунка і після спільної новорічної пісні відбувається церемонія обміну, в якій люди не здогадуються хто і що їм подарує. Іноді трапляються дуже приємні сюрпризи, які залишаються в пам’яті на все життя!

До речі, на заході, великі портали і форуми (на кшталт Reddit), щорічно проводять цю гру за участю кількох зірок, які виступають в ролі Таємного Санти. Користувачі голосують за тих, хто їм подобається, і в підсумку лише кільком щасливчикам посміхається удача: знаменитості шлють їм на пошту подарунки. Серед учасників були Білл Гейтс, Шакіл О’Ніл, Уіл Вітон, Арнольд Шварценеггер і ін.

Якщо ви ще не грали в «Таємної Санту» – зараз саме час домовитися з друзями,
колегами або стати студентом нашої школи :). З наступаючим Новим роком!

Що потрібно:

   

 • Маленькі машинки, краще металеві
 •  

 • Фігурки з Лего
 •  

 • Мультяшні герої
 •  

 • Маленькі ляльки і пупси в одязі
 •  

 • Маленькі поні (My little Pony – суперхіт!)
 •  

 • Смішарики (іграшки, магніти, брелоки)
 •  

 • Розмальовки, фломастери, гелеві ручки, фарби, пазли

Що не можна:

   

 • Три стадії навчання

Новий рік – чудове свято! Дарує нам не тільки подарунки, а й радість очікування 🙂 В нашій школі ми взяли за правило організовувати гру Secret Santa, метою якої є анонімний обмін подарунками. Мати можливість подарувати подарунок і отримати його, хіба це не привід для
радості та гарного настрою?

   

 • Пройди Міні тест і дізнайся свій рівень

Новий рік – чудове свято! Дарує нам не тільки подарунки, а й радість очікування 🙂 В нашій школі ми взяли за правило організовувати гру Secret Santa, метою якої є анонімний обмін подарунками. Мати можливість подарувати подарунок і отримати його, хіба це не привід для радості та гарного настрою?

Если вы ещё не играли в «Тайного Санту» — сейчас самое время договориться с друзьями, коллегами или стать студентом нашей школы:). С наступающим Новым годом!

 

Заглавие

Новый год — прекрасный праздник! Дарит нам не только подарки, но и радость ожидания:) В нашей школе мы взяли за правило организовывать игру Secret Santa, целью которой является анонимный обмен подарками. Иметь возможность подарить подарок и получить его, разве это не повод для радости и хорошего настроения?

Несколько дней подряд в школе звучит музыка и смех, т.к. играют все наши студенты, не смотря на то, что учатся в разные дни. Каждый, кто хочет участвовать, приносит свой подарок, а в переменах между занятиями происходит превращение студентов в Тайных Сант. Участники тянут по бумажке с номером подарка и после совместной новогодней песни происходит церемония обмена, в которой люди не догадываются кто и что им подарит. Иногда случаются очень приятные сюрпризы, которые остаются в памяти на всю жизнь!

Кстати, на западе, крупные порталы и форумы (вроде Reddit), ежегодно проводят эту игру с участием нескольких звезд, которые выступают в роли Тайного Санты. Пользователи голосуют за тех, кто им нравится, и в итоге лишь нескольким счастливчикам улыбается удача: знаменитости шлют им на почту подарки. Среди участников были Билл Гейтс, Шакил О’Нил, Уил Уитон, Арнольд Шварценеггер и др.

Если вы ещё не играли в «Тайного Санту» — сейчас самое время договориться с друзьями, коллегами или стать студентом нашей школы:). С наступающим Новым годом!

Краще
Нове
Новини
17/01/2020
1 перегляд
Бесплатные уроки в прямом эфире от преподавателей SAY YES! ru 1
Друзья, Каждую неделю мы проводим уроки в прямом эфире в нашем Инстаграм аккаунте… Друзья, Каждую неделю мы проводим уроки в прямом эфире в нашем Инстаграм аккаунте…
Детальніше
Мапа
ДІЗНАЙСЯ НА ЯКОМУ РІВНІ ТВОЯ АНГЛІЙСЬКА!
Дізнайся свій рівень прямо зараз