preloader gif
Мовний центр №1 у Харкові
Пройти тест
Похід в Харківський зоопарк
04.02.2020 - 15.02.2020
Україна, Харківська обл., М. Чугуїв, вул. Мічуріна 8

Новий рік – чудове свято! Дарує нам не тільки подарунки, а й радість очікування 🙂 В нашій школі ми взяли за правило організовувати гру Secret Santa, метою якої є анонімний обмін подарунками. Мати можливість подарувати подарунок і отримати його, хіба це не привід для радості та гарного настрою?

Кілька днів поспіль в школі звучить музика і сміх, тому що грають всі наші студенти, не дивлячись на те, що вчаться в різні дні. Кожен, хто хоче брати участь, приносить свій подарунок, а в перервах між заняттями відбувається перетворення студентів в Таємних Сант. Учасники тягнуть з папірця з номером подарунка і після спільної новорічної пісні відбувається церемонія обміну, в якій люди не здогадуються хто і що їм подарує. Іноді трапляються дуже приємні сюрпризи, які залишаються в пам’яті на все життя!

До речі, на заході, великі портали і форуми (на кшталт Reddit), щорічно проводять цю гру за участю кількох зірок, які виступають в ролі Таємного Санти. Користувачі голосують за тих, хто їм подобається, і в підсумку лише кільком щасливчикам посміхається удача: знаменитості шлють їм на пошту подарунки. Серед учасників були Білл Гейтс, Шакіл О’Ніл, Уіл Вітон, Арнольд Шварценеггер і ін.

Якщо ви ще не грали в «Таємної Санту» – зараз саме час домовитися з друзями, колегами або стати студентом нашої школи :). З наступаючим Новим роком!

Відео 2
Фото 4
Мапа
ДІЗНАЙСЯ НА ЯКОМУ РІВНІ ТВОЯ АНГЛІЙСЬКА!
Дізнайся свій рівень прямо зараз