Языковой центр №1 в Харькове
Пройти тест
Смотреть все новости
Рівень володіння англійською мовою у Європі
Нет времени на чтение?
Подписывайтесь на нас прямо сейчас!
Статьи преподавателей
16/08/2017
44 просмотра

Рівень володіння англійською мовою у Європі

Європа відома своїм мовним різноманіттям, в цій частині світу розмовляють на 23 офіційних мовах і більш ніж на 60 регіональних діалектах. Згідно результатів онлайн досліджень, більше половини жителів країн ЄС знають щонайменше дві мови, а 38% вільно володіють англійською. Найкраще англійську знають у Швеції (70,94%), Нідерландах (70,58%) та Данії (70,05%). У порівнянні з цими даними, в Україні лише 18% населення володіє англійською на рівні вище середнього.

Три найпоширеніші мови у країнах ЄС

Звичайно на першому місці англійська мова (67%), на другому німецька (17%) і на третій сходинці – французька (16%). Але, за останні роки, рівень вивчення німецької та французької мов значно зменшився. Тобто на сьогоднішній день знання цих мов не вважається таким корисних, як це було раніше.

Топ-10 європейських країн з дуже високим рівнем володіння англійською мовою:

  1. Швеція – 70,94%
  2. Нідерланди – 70,58%
  3. Данія – 70,05%
  4. Норвегія – 67,83%
  5. Фінляндія – 65,32%
  6. Словенія – 64,97%
  7. Естонія – 63,73%
  8. Люксембург – 63,45%
  9. Польща – 62,95%
  10. Австрія – 61,97%

Високий рівень володіння англійської: Німеччина, Португалія, Румунія, Бельгія, Чехія, Швейцарія та Угорщина.

Україну додали до складу країн із середнім рівнем англійської мови. Також у цій категорії перебувають такі країни, як Латвія, Іспанія, Словаччина, Литва, Італія.

Низький рівень знання англійської, за даними досліджень, у наступних країнах: Франція, Росія, Білорусь, Болгарія, Молдова та Греція.

Європейці за багатомовність, але не за рахунок рідних мов

Жителі Європи демонструють високий рівень відкритості до вивчення іноземних мов: 8/10 європейців стверджують, що знання інших мов, крім рідної, дуже корисно і що європейці повинні розмовляти як мінімум однією іноземною мовою, але при цьому залишатися вірними своїй мові, та знати її досконало.

Взагалі за останні роки рівень володіння англійської мови у країнах Східної та Центральної Європи, а також у країнах Балтії суттєво збільшився. Наприклад у країнах Балтії молоде покоління розпочне бесіду англійською, адже російську знають люди, які старші 40 років. Щодо Центральної Європи, то в цьому регіоні домінує англійська мова, але рівень досить середній, лише у Польщі рівень досить високий. Стосовно Західної Європи, то Франція, Іспанія та Італія ніколи не були країнами, де добре володіли англійською, але Нідерланди та Німеччина приємно вразять вас рівнем знання англійської мови. Ну а лідер за знанням англійської, як іноземної, звичайно Скандинавія (Північна Європа), Швеція, Данія, Фінляндія, Норвегія, Ісландія…у цих країнах рівень знання англійської надзвичайно високий, а у деяких країнах має статус другої державної.

Изучаешь английский? Посмотри все варианты курсов тут >>> Главная

ПОДПИШИСЬ В FACEBOOK
@srkharkov
ПРОЙДИ МИНИ ТЕСТ И УЗНАЙ СВОЙ УРОВЕНЬ
SR_LANGCLUB
Подписывайтесь на нас прямо сейчас!
подписаться
НАШИ ЛУЧШИЕ 3 PDF ПОДБОРКИ МАТЕРИАЛОВ,
КОТОРЫЕ УЛУЧШАТ ТВОЙ АНГЛИЙСКИЙ УЖЕ СЕГОДНЯ
Имя
Email
no img
Статьи преподавателей
24/01/2020
36 просмотров
«Уровень intermediate — абсолютный профи в английском?» Или как повысить свой уровень английского
«Уровень intermediate — абсолютный профи в английском?» Или как повысить свой уровень английского Я уверенна, что большинство людей, изучающих какой-либо иностранный язык, задавали себе такой вопрос достаточно часто. Ведь достигнув уровня intermediate вам начинает казаться, что вы знаете уже оооочень много. Но, позвольте открыть вам тайну, вы — знаете основные грамматический материал и вокабуляр, но, как это не прискорбно, […]
Подробнее
no img
Статьи преподавателей
23/02/2015
28 просмотров
Как улучшить французское произношение
Как улучшить французское произношение Французский язык, как известно, считается одним из самых мелодичных в мире. Не последнюю роль в этом играют правильно произнесенные звуки и ритмические паузы, которые ставятся в определенных местах. Так, например, пауза не делается между подлежащим и сказуемым, артикли и слова не отделяются. Для того, чтобы говорить как французы, лучше всего найти франкоговорящего друга. […]
Подробнее
no img
Статьи преподавателей
16/06/2016
27 просмотров
Почему мы боимся говорить на иностранном языке? Или как преодолеть этот страх
Страх говорить на английском. Как его преодолеть Ни для кого не будет секретом, что есть люди, для которых не представляет никакого внутреннего дискомфорта «включиться» в разговор на иностранном языке: определенный словарный запас, знание грамматики, хорошая доза уверенности в себе – и успех гарантирован. Для большинства же из нас заговорить на иностранном языке представляется чем-то пугающим […]
Подробнее
ЭКОНОМЬТЕ СВОЕ ВРЕМЯ!
ХОТИТЕ ПЕРВЫМИ УЗНАВАТЬ НОВЫЕ ФИШКИ?
ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ
КРУТЫЕ СОВЕТЫ
АКЦИИ, СКИДКИ
Email
Введите ваше имя
Уже подписано:
1723 человека
Карта
УЗНАЙ НА КАКОМ УРОВНЕ ТВОЙ АНГЛИЙСКИЙ!
Узнай свой уровень прямо сейчас
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Cмело пишите в мессенджеры