Языковой центр №1 в Харькове
Пройти тест
Чи є життя після Intermediate?
Нет времени на чтение?
Подписывайтесь на нас прямо сейчас!
Статьи преподавателей
17/08/2017
23 просмотра

Какой уровень английского нужен, или «Чи є життя після Intermediate?»

На перший погляд вам може здаватися, що це питання є кумедним. Але, насправді, серед багатьох студентів є така собі тенденція «мені достатньо й Intermediate». Пропоную розібратися у причинах цієї тенденції та, звичайно, показати вам, що «життя» після Intermediate таки існує.

По-перше, давайте розглянемо найпопулярніші причини, чому багато студентів кажуть «мені достатньо Intermediate»:

  1. Зазвичай велика кількість людей вивчає іноземну мову для роботи. Це дійсно так, тому що зараз більшість роботодавців вимагають вміння володіти іноземною мовою, щонайменше рівня Intermediate. З цієї причини, більшість учнів припиняють вивчати англійську саме після цього рівня.
  2. Друга причина – це те, що багато учнів вважають, що цього достатньо для того, щоб подорожувати, зустріти нових друзів, тощо.
  3. Ну й звичайно, ще одна причина – брак зацікавленості або банальна лінь.

    Насправді існує більше причин продовжувати вивчати іноземну мову після рівня Intermediate.

  1. Перш за все, усі тонкощі граматики ви будете знати навчаючись на наступному, після Intermediate, рівні. Адже граматика надзвичайно важлива для ділової англійської, знання якої, надають можливість претендувати на роботу у великих західних компаніях.
  2. Ви зможете неймовірно збільшити свій словниковий запас, що зробить вашу мову більш яскравою та різноманітною.
  3. Навчаючись на більш високому рівні, ви зменшуєте час на підготовку до міжнародних екзаменів (FCEIELTS, тощо). Адже чим вище рівень володіння англійською, тим легше й швидше підготуватися до міжнародних екзаменів.
  4. Звичайно ви матимете можливість вільно дивитися свої улюблені серіали, фільмичитати улюблені книжки мовою оригіналу та вільно спілкуватися з іноземцями.

Авжеж це далеко не повний перелік причин для того, щоб продовжити вивчати англійську, але я зазначив найбільш вагомі. Я вважаю, що усі ми хотіли би вільно розмовляти англійською, без усяких зусиль вільно виражати свої думки, дивитися британські чи американські телешоу та розуміти про що там говориться. Знаючи англійську на високому рівні ви ще раз доказали би, що Україна є європейською державою, яка дійсно змінилася й має багато освічених людей. Тож на мій погляд, я надав достатньо причин для того, щоб продовжити вивчати англійську після Intermediate.

Повірте мені, життя після Intermediate є, чесно кажучи, воно набагато яскравіше.

Изучаешь английский? Посмотри все варианты курсов тут >>> Главная

ПОДПИШИСЬ В FACEBOOK
@srkharkov
ПРОЙДИ МИНИ ТЕСТ И УЗНАЙ СВОЙ УРОВЕНЬ
SR_LANGCLUB
Подписывайтесь на нас прямо сейчас!
подписаться
НАШИ ЛУЧШИЕ 3 PDF ПОДБОРКИ МАТЕРИАЛОВ,
КОТОРЫЕ УЛУЧШАТ ТВОЙ АНГЛИЙСКИЙ УЖЕ СЕГОДНЯ
Имя
Email
no img
Статьи преподавателей
17/03/2015
35 просмотров
Как правильно выбрать репетитора?
Как правильно выбрать репетитора английского? Если вы читаете эту статью, значит, вы решили учить иностранный язык! Что ж… похвально, ведь как говорил великий Гетте «Сколько языков знает человек, столько раз он человек». Но, это как эпиграф. На самом деле, возможно, вы перепробовали уже кучу курсов, методик, разнообразных практик и программ, а возможно – вы впервые задались целью выучить иностранный язык. Может быть, вы […]
Подробнее
Статьи преподавателей
13/03/2017
43 просмотра
Фильмы на языке оригинала: Приятно, Полезно, Понятно.
Никого не удивишь высказыванием, что в наше время школьное образование, в большинстве случаев, не дает должного уровня владения иностранным языкам. Вспоминая свои скучные школьные учебники и заученные для оценки тексты сейчас, ненароком окутываюсь ужасом тех неприятных ощущений. Мой первый фильм на английском языке выглядел примерно так. Запрыгнув за школьную парту после звонка, я с нетерпением […]
Подробнее
no img
Статьи преподавателей
17/08/2017
42 просмотра
Изучение французского языка на начальном этапе: мифы и реальность
Изучение французского языка на начальном этапе: мифы и реальность Французский язык. Франция. Страна любви и романтики. Париж. Эйфелева башня. Кто из нас не мечтал побывать в Париже, столице любви и моды, самой романтической столице мира. Ни для кого не будет секретом, что французы любят туристов, но они не любят говорить … по-английски. Еще давно существовал […]
Подробнее
ЭКОНОМЬТЕ СВОЕ ВРЕМЯ!
ХОТИТЕ ПЕРВЫМИ УЗНАВАТЬ НОВЫЕ ФИШКИ?
ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ
КРУТЫЕ СОВЕТЫ
АКЦИИ, СКИДКИ
Email
Введите ваше имя
Уже подписано:
1723 человека
Карта
УЗНАЙ НА КАКОМ УРОВНЕ ТВОЙ АНГЛИЙСКИЙ!
Узнай свой уровень прямо сейчас
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Cмело пишите в мессенджеры